festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Mieszko Borkowski 2019-04-19 0 komentarzy

Jak wygląda masaż odchudzający?

Jak wygląda masaż odchudzający?

Zabiegów, które mogą pomóc tęższej osobie zrzucić zbędne kilogramy, jest przynajmniej kilka i nie chodzi w tym przypadku tylko o zabiegi z zakresu medycyny estetyczniej. Gabinety SPA również mają do zaproponowania klientom zabiegi upiększające, które nie tylko mają zbawienny wpływ na skórę i samopoczucie pacjenta, ale wspomagają również spalanie tkanki tłuszczowej. Do takich zabiegów mających wielotorowe zastosowanie, należy masaż bańką chińską. Taki masaż odchudzający w Lublinie i okolicach cieszy się dużym zainteresowaniem, i to nie tylko wśród kobiet. Dlatego w ofercie rekomendowanego salonu również nie mogło go zabraknąć.

Jak wygląda masaż odchudzający bańką chińską? Tego wszyscy zainteresowani mogą się dowiedzieć, wchodząc na stronę internetową fitnessclubforum.pl. Każdy miał kiedyś stawiane bańki i wie mniej więcej, jak taka bańka wygląda. Bańka do masażu jest praktycznie taka sama, z tą różnicą, że masaż jest wykonywany jedną bańką przyssaną do ciała pacjenta. Taki masaż może być przeprowadzany tylko przez osoby, które przeszły odpowiednie szkolenie. Masażom odchudzającym i modelującym bańką chińską nie powinny być poddawane osoby, które chorują, m.in.:

  • na gruźlicę,
  • nowotwór,
  • a także osoby, które mają żylaki i jakiekolwiek zmiany skórne.

Każdy, kto jest zainteresowany takim masażem odchudzającym, na polecanej stronie fitness clubu, może zapoznać się z cennikiem. Za masaż 45-minutowy trzeba zapłacić ok. 80 złotych, za 5 masaży zaś zapłaci się ok. 350 złotych. Bardziej opłaca się zatem wziąć serię 5 masaży, bo oszczędza się wówczas ok. 50 złotych.

Zostaw komentarz pod artykułem