festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Zofia Michalak 2022-12-27 0 komentarzy

Biuro rachunkowe w Gdańsku - jak wygląda cennik świadczonych usług?

Biuro rachunkowe w Gdańsku - jak wygląda cennik świadczonych usług?

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do rozliczania się z Urzędem Skarbowym oraz odprowadzania składek do Zakładu Ubezpieczeń społecznych. Na barkach właścicieli firm spoczywa także szereg innych formalności, które zajmują czas i wiążą się z koniecznością śledzenia nowelizacji przepisów podatkowych. Chcąc uniknąć takiej sytuacji, część z nich podejmuje decyzję o rozpoczęciu współpracy z biurem rachunkowym. Jest to podmiot realizujący usługi na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych, przykładowo rozważających założenie działalności gospodarczej.

Zadania, jakich się podejmuje, koncentrują się między innymi na rachunkowości, księgowości, finansach, podatkach, kadrach oraz płacach, co oznacza, że zainteresowani mogą liczyć na pomoc w optymalizacji procesów biznesowych, wypełnianiu wniosków czy ubieganiu się o pożyczki bankowe. Te i wiele innych usług świadczą przedstawiciele firmy Finel, zapewniający atrakcyjnycennik. Biuro rachunkowe w Gdańsku oferuje usługi na zasadzie outsourcingu, których cena ustalana jest indywidualnie.

Pracownicy podejmują się obsługi kadrowo-płacowej, co oznacza, że dokonują przelewów pracowniczych i prowadzą rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Na życzenie klientów przeprowadzają inwentaryzację stanu aktywów oraz pasywów, wypełniają księgi przychodów i rozchodów, analizują sytuację finansową przedsiębiorstwa, gromadzą dowody księgowe, przesyłają faktury i sporządzają okresowe raporty. Proponują też audyty finansowe, doradztwo inwestycyjne, porady finansowe oraz przygotowywanie rozliczeń dla ZUS.

Zostaw komentarz pod artykułem