festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Zofia Michalak 2020-02-21 0 komentarzy

Blaszaki produkowane na wymiar

Blaszaki produkowane na wymiar

Mieszkańcy miejskich osiedli często muszą parkować swoje samochody na otwartych parkingach, co nie jest zbyt bezpieczne. Za to osoby mieszkające w domkach jednorodzinnych mogą sobie pozwolić na komfort posiadania miejsca parkingowego pod dachem. Warto zatroszczyć się o swój ulubiony pojazd i skorzystać z takiej możliwości! Rozwiązania w przypadku blaszaków są różnorodne - które z nich będą najlepsze?

Garaż dostosowany do potrzeb

W standardzie można spotkać blaszaki, które mają wymiary trzy metry na pięć metrów. Jednak jeżeli z jakichś względów komuś takie wymiary nie odpowiadają, to nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zamówić blaszaki na wymiar. Taką możliwość można znaleźć między innymi na stronie doświadczonego producenta garaze.org.pl. Ciekawą opcją jest możliwość automatycznej wstępnej wyceny. Po określeniu wymagań dotyczących parametrów produktu, w specjalnym formularzu dostępnym na stronie klient otrzymuje informację zwrotną na temat orientacyjnej ceny blaszaka.

Garaż na jedno auto czy na dwa pojazdy?

Zamawiając blaszak, trzeba się zdecydować między innymi na to, jaka ma być jego pojemność. Jeżeli w rodzinie jest więcej niż jeden samochód, to lepiej jest od razu zainwestować w garaż na dwa auta.  Dodatkowo, jeżeli jego konstrukcja będzie zawierała dach dwuspadowy, to będzie tam na tyle dużo miejsca, aby móc zamontować automatyczne otwieranie bramy. Garaże na dwa stanowiska są bardzo przestronne. Prócz pojazdów można w nich przechowywać także wiele drobiazgów, z których korzysta się jedynie okazyjnie.

Zostaw komentarz pod artykułem