festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Nataniel Lis 2019-09-18 0 komentarzy

Folia do oklejania samochodu - jaki kolor wybrać?

Folia do oklejania samochodu - jaki kolor wybrać?

Dzięki wynalezieniu specjalnych produktów, które nie niszczą oryginalnej karoserii auta, zmiana koloru pojazdu nie wymaga już wizyty u lakiernika. Ponadto właściciele samochodów nie zapłacą za nowy wygląd czterokołowca bardzo wysokiej ceny, jakby to miało miejsce przy korzystaniu z usług specjalisty. Na rynku prężnie działają sklepy oferujące nowoczesną folię, którą każda osoba może samodzielnie nakleić na auto. Dzięki temu unikamy dodatkowych kosztów za pracę lakiernika, nie niszczymy lakieru, a do tego chronimy oryginalną powłokę pojazdu przed rysami oraz promieniowaniem UV.

Zastanawiając się gdzie i w jakim kolorze kupić naklejki na pojazd, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego automar.net.pl. W ofercie znajduje się folia do oklejania samochodu czarny mat. Ten odcień z całą pewnością będzie przykuwał uwagę wszystkich osób, gdyż matowy lakier jest niezwykle popularny i pożądany. Ponadto inwestując w naklejki, zyskuje się nie tylko nowy wygląd czterokołowca, lecz także ochronę oryginalnej karoserii. Folia tworzy barierę, która pozwoli uniknąć blaknięcia fabrycznej powłoki, gdyż nie będzie bezpośrednio narażona na promieniowanie słoneczne. Dodatkowo samochód będzie odporny na zarysowania powodowane najczęściej przez krzewy i drzewa. 

Zabieg oklejenia pojazdu można bez przeszkód wykonać samodzielnie, ponieważ folia z tego sklepu jest termokurczliwa, dzięki czemu do jej naklejenia wystarczy użyć suszarki. Produkt z łatwością dopasowuje się do kształtów pojazdu. Należy tylko pamiętać, aby dokładnie oczyścić powierzchnię, na której ma się znaleźć nowa powłoka.

Zostaw komentarz pod artykułem