festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Helena Nowak 2022-05-30 0 komentarzy

Lina statyczna, która spełnia zasady BHP - gdzie zamówić?

Lina statyczna, która spełnia zasady BHP - gdzie zamówić?

Obowiązek zapewnienia zatrudnionemu ekwipunku spełniającego normy BHP w zakresie ochrony ciała  życia w trakcie prac wysokościowych należy do pracodawcy. Aby się z niego wywiązać, warto znaleźć dostawcę mogącego zaoferować w dobrej cenie wysokojakościowy sprzęt typu liny, bloczki i inne wyposażenie przydatne w trakcie realizacji zadań na poziomie powyżej trzech metrów nad poziomem morza.

Atrakcyjną ofertę przedstawia firma MFC Tech. Dostrzegając zapotrzebowanie na asortyment zabezpieczający nie tylko w trakcie wypraw górskich czy penetrowania jaskiń, kadra dostawcy na bieżąco doposaża listę sprzedażową o modele niezbędne w pracy służb mundurowych, monterów instalacji elektrycznych czy przedstawicieli innych zawodów, których praca wiąże się z wykonywaniem zleconych zadań na sporej wysokości.

Dostępna w ofercie lina statyczna spełnia wszystkie normy jakościowe. Sprawdzi się w wielu trudnych sytuacjach, zapewniając komfort psychiczny i asekurację przed niebezpiecznym upadkiem. Dostawca zastrzega jednak, że nie jest to produkt niezniszczalny. Jeśli jest nieodpowiednio konserwowany i przechowywany, może szybko się zużywać. Kadra odpowiedzialna za realizację zamówień zachęca do zapoznania się z procedurą właściwego zabezpieczania lin, dostępną online. Dzięki temu inwestycja posłuży znacznie dłużej.

Zostaw komentarz pod artykułem