festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Helena Nowak 2019-05-14 0 komentarzy

Mezoterapia mikroigłowa Chełm - co to jest i na czym polega?

Mezoterapia mikroigłowa Chełm - co to jest i na czym polega?

O mezoterapii mikroigłowej nie każdy słyszał. Na czym ona polega i co można dzięki niej uzyskać? Wykonuje się ją po to, aby stworzyć na skórze sieć mikrokanalików. Uzyskuje się je podczas zabiegu opierającego się na kontrolowanych mikronakłuwaniu naskórka. Niektórzy mogą zapytać, w jakim celu się go przeprowadza. Otóż po to, by zwiększyć absorpcję składników aktywnych. Krótko mówiąc, po dokonaniu ww. zabiegu skóra lepiej wchłania preparaty kosmetyczne o dobroczynnych dla niej właściwościach.

Mezoterapia mikroigłowa w Chełmie w salonie kosmetycznym YASUMI to skuteczne rozwiązanie na wiele różnych problemów. Pomoże ona w walce ze zmarszczkami, bruzdami, przebarwieniami, a także z zaskórnikami. Mogą się na nią wybrać osoby, które zauważą, że ich cera stała się poszarzała, a skóra utraciła dawną jędrność, elastyczność i nawilżenie. Mezoterapia mikroigłowa może zostać zastosowana nie tylko na strefę, jaką jest twarz, ale również na inne partie ciała. Zabieg ten wykonywany jest też po to, by pozbyć się rozstępów, cellulitu oraz blizn (zarówno tych po trądziku, jak i po operacjach). Polecany jest on także osobom zmagającym się z łysieniem i z wypadającymi włosami. W zależności od tego, na jakiej części ciała go przeprowadzono i jakie preparaty zostały podczas niego zastosowane, można uzyskać lepsze napięcie i nawilżenie skóry, podniesienie owalu, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów, redukcję blizn, rozstępów, cellulitu i przebarwień oraz pobudzenie mieszków włosowych skóry głowy.

Przed wybraniem się do ww. salonu warto dobrze przemyśleć wybrany termin. Lepiej nie decydować się na wizytę tuż przed wyjazdem na urlop nad morze, gdyż po zabiegu należy unikać intensywnego opalania (przez 2 tygodnie) oraz korzystania z basenu i sauny (przez 2 dni).

Zostaw komentarz pod artykułem