festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Mieszko Dąbrowski 2023-05-04 0 komentarzy

Motocykl Kayo 140 TT - w którym sklepie można go dostać?

Motocykl Kayo 140 TT - w którym sklepie można go dostać?

Motocykle typu cross to niewielkie i lekkie jednoślady sprawdzające się na torach usypanych z ziemi, gliny oraz piasku. Ich nabywcami są osoby interesujące się motoryzacją i planujące uczestnictwo w zawodach. Pojazdy, jakie wybierają, muszą spełniać szereg norm i mieć silnik, którego pojemność nie przekracza 525 cm3. Różnią się one do innych motocykli dostępnych na rynku, ponieważ nie mają stopek, kierunkowskazów, rozruszników oraz świateł, przez co nie mogą poruszać się po miejskich drogach. Cechują się znakomitymi właściwościami jezdnymi i są wykorzystywane przez miłośników sportów wyczynowych, polegających między innymi na robieniu akrobacji w powietrzu.

Zainteresowani zakupem takich jednośladów zaglądają chętnie na stronę sklepkayo.pl. Udostępniono na niej szeroką ofertę pojazdów od najlepszych producentów, których prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Z łatwością pokonują one żwirowe trasy oraz grząskie grunty. Nie mają homologacji, miejsc na tablice rejestracyjne ani klaksonu. Należy transportować je do miejsca docelowego za pomocą lawet, busów lub przyczepek.

Na witrynie znajduje się model Kayo 140 TT. Jest to maszyna o uniwersalnym charakterze, wyposażona w manualną skrzynię biegów oraz silnik o pojemności 140 cm3. Ma także aluminiową chłodnicę oleju oraz terenowe opony, które rzadko wymagają wymiany. Przed zakupem konkretnego modelu warto przyjrzeć się pojemności silnika i gabarytom jednośladu. Zazwyczaj jest on wykorzystywany do wykonywania skoków lub innych ewolucji, dlatego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie go do wagi czy wzrostu przyszłego użytkownika. Maszyny tego typu są o parę kilogramów lżejsze w porównaniu do ich odpowiedników typu enduro i sprawdzają się również w trakcie wyścigów.

Zostaw komentarz pod artykułem