festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Mieszko Dąbrowski 2022-03-02 0 komentarzy

Profesjonalne zwalczanie szerszeni i innych owadów

Profesjonalne zwalczanie szerszeni i innych owadów

Słysząc nad głową charakterystyczne, niskie buczenie, można być pewnym, że gdzieś w pobliżu gnieżdżą się jedne z najgroźniejszych owadów żądlących, czyli szerszenie. Warto zachować wówczas względny spokój, aby nie sprowokować osobnika. Atakuje on wówczas, gdy czuje się zagrożony i najczęściej nie sam.

Atak szerszeni nawet dla osoby, która nie jest uczulona na jad, może być groźny. Dlatego nie wolno próbować likwidacji gniazda samodzielnie. Zrobi to firma ze strony usuwanieowadow.pl mająca wieloletnie doświadczenie w tej pracy i znająca doskonale zwyczaje tych owadów. Szerszenie gnieżdżą się w róznych miejscach. Ich gniazda można znaleźć pod dachami i na poddaszach, a także w garażach, pod wiatami i w dziuplach drzew. Nierzadko gniazdują w szczelinach murów i w norach ziemnych.

Pracownicy firmy mają do dyspozycji nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale również bezpieczne dla środowiska naturalnego, certyfikowane środki chemiczne. Są do dyspozycji klientów 7 dni w tygodniu. Wzywani, udzielają fachowych rad przez telefon, najczęściej przestrzegając przed kontaktem z tymi osobnikami. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Jeśli w pobliżu domu pojawi się szerszeń, zwalczanie całego gniazda jest koniecznością, ponieważ z czasem pojawi się więcej okazów, które mogą zagrażać zwłaszcza dzieciom.

Zostaw komentarz pod artykułem