festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Kinga Kozłowska 2021-02-18 0 komentarzy

Psycholog w Rumii

Psycholog w Rumii

Na stronie psychoterapia.nets.pl można znaleźć gabinet psychoterapeutyczny, który pomaga pacjentom w rozwiązywaniu wielu problemów. Przyjmuje on dorosłych, młodzież i dzieci. Prowadzi go osoba z wykształceniem psychologicznym oraz ukończonymi kursami i szkoleniami z psychoterapii, dzięki którym jest na bieżąco z najnowszymi teoriami i metodami.

W większości terapia opiera się na wsłuchiwaniu się w problemy i na dialogu terapeutycznym, podczas którego psycholog wraz z pacjentem starają się wypracować odpowiednie techniki kontroli nad życiem, aby pacjent mógł zmienić jego jakość i wrócić do normalności.

Wśród problemów, jakimi zajmuje się ten gabinet, są:

  • zaburzenia nerwicowe,
  • kryzysy życiowe,
  • problemy emocjonalne,
  • problemy w nawiązywaniu relacji z bliskimi,
  • zaburzenia osobowości.

Mogą tu przychodzić pacjenci, którym potrzebny jest psycholog, z Rumi, Wejherowa czy Redy, jak również z okolicznych miejscowości. Pomoc polega przede wszystkim na zrozumieniu przyczyn zaistniałych problemów i zmierzenie się z nimi. Psychoterapeuta pomaga pacjentom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół nich i w ich wnętrzu, dzięki czemu łatwiej jest im wypracować sposoby radzenia sobie z kryzysami.

Osoba ta zna wiele metod oddziaływania na psychikę pacjentów i szczerze wierzy, że w każdym z nich drzemie siła do przezwyciężenia kłopotów. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając odpowiednią dla niego formę pomocy. Jest ona wsparciem dla pacjenta i pomaga w uporaniu się z trudnościami życiowymi. Stwarza atmosferę sprzyjającą zaufaniu, w której pacjenci czują się bezpiecznie i nie boją się ujawnić głęboko skrywanych obaw. 

Zostaw komentarz pod artykułem