festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Aleks Szewczyk 2022-10-14 0 komentarzy

Sprawy karne, rodzinne czy spadkowe – z czym można się zgłosić do adwokata w Jarosławiu?

Sprawy karne, rodzinne czy spadkowe – z czym można się zgłosić do adwokata w Jarosławiu?

Kancelarie radcowskie i adwokackie świadczą zazwyczaj usługi prawne w określonym zakresie. Adwokat karnista specjalizuje się w prawie karnym, zaś cywilista – w prawie cywilnym. Wniosek o rozwód pomaga przygotować adwokat biegły w prawie rodzinnym, z kolei w przypadku problemów na gruncie zawodowym najlepiej zasięgnąć opinii mecenasa rozeznanego w kodeksie pracy. Zawsze warto się zapoznać z obszarem działania konkretnego prawnika jeszcze przed umówieniem wizyty.

Kancelaria Adwokacka Ostrowscy oferuje klientom pomoc w kwestiach związanych między innymi z prawem:

  • karnym oraz wykroczeń,
  • rodzinnym i opiekuńczym,
  • cywilnym – w tym spadkowym, rzeczowym oraz zobowiązań,
  • administracyjnym,
  • pracy i ubezpieczeń społecznych.

Mający swą siedzibę w Jarosławiu adwokat może zatem zarówno poprowadzić sprawę o alimenty, odszkodowanie czy dział spadku, jak i występować w imieniu mocodawcy w sądzie w postępowaniach związanych z przestępstwem przeciwko życiu i zdrowiu czy z przestępstwem seksualnym.

Prawnik udziela nie tylko doraźnych porad prawnych, przedstawiając możliwe rozwiązania i konsekwencje ich wdrożenia, ale także może zająć się przygotowaniem wniosków, pism procesowych czy odwołań. Klient na podstawie pełnomocnictwa może też zlecić mu reprezentację swych interesów przed sądami wszystkich instancji, organami egzekucyjnymi czy wykonawczymi.

Zostaw komentarz pod artykułem