festiwalnazdrowie.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Aleksandra Krajewska 2023-09-13 0 komentarzy

Szeroki wybór wyposażenie samochodu - kto oferuje?

Szeroki wybór wyposażenie samochodu - kto oferuje?

Artykuły do wyposażenia wnętrza

W szerokim asortymencie handlowym dostępne są m.in.:

  • dywaniki gumowe korytkowe - chroniące podłogę przed wilgocią, śniegiem, błotem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą dostawać się do środka pojazdu,
  • lusterka wsteczne - służące do obserwacji sytuacji za autem. Akcesoria są ważnym elementem bezpieczeństwa podczas parkowania i manewrowania,
  • pokrowce na fotele - które chronią oryginalną tapicerkę skórzaną lub welurową przed zabrudzeniem. Można je łatwo zdjąć i prać, co ułatwia utrzymanie higienicznych warunków,
  • wieszaki mocowane na zagłówki - do powieszenia kurtki, płaszcza, koszuli, marynarki. Artykuły zapobiegają zgniataniu ubrań, co jest szczególnie przydatne podczas służbowych delegacji na spotkania, wymagające eleganckiego wyglądu.

Online można również zamówić kable rozruchowe, narzędzia do zmiany kół, linki holownicze, taśmy mocowania bagażu. To praktyczne wyposażenie samochodu, które przyda się w trakcie całorocznej jazdy.

Akcesoria zewnętrzne

W tej kategorii asortymentowej firma Regmot - sklep motoryzacyjny,  oferuje uniwersalne anteny, które pasują do większości modeli pojazdów. Do wyboru są wersje dachowe, teleskopowe, z oplotem przeciwszumowym.

Chlapacze przednie i tylne to kolejne akcesoria dostępne w katalogu internetowym. Produkty stanowią dodatkowy element ochrony nadwozia i podwozia. Zabezpieczają samochód przed błotem, zabrudzeniami drogowymi, kamieniami, piaskiem, solą i innymi czynnikami, które mogą powodować szkody w karoserii.

Klienci mogą również kupić: lusterka zewnętrzne, kołpaki na koła, odblaski, emblematy samochodowe, ramki tablic rejestracyjnych, uchwyty do mocowania bagażnika dachowego, pompki spryskiwaczy, wycieraczki szyb.

 

Zostaw komentarz pod artykułem